Boechoutse Bib

Medewerkers

Contactgegevens van de bibliotheekmedewerkers:

Annick Vermoere Coördinator Socioculturele zaken

annick.vermoere@boechout.be

Tine Van de Looverbosch Diensthoofd bibliotheek

tine.vandelooverbosch@boechout.be

Martine Barbiers Bibliotheekmedewerker

martine.barbiers@boechout.be

Ingrid Bogemans Bibliotheekmedewerker

ingrid.bogemans@boechout.be

Jan Geens Bibliotheekmedewerker

jan.geens@boechout.be

Janine Hendriks Bibliotheekmedewerker

janine.hendriks@boechout.be

Hilde Hermans Bibliotheekmedewerker

hilde.hermans@boechout.be

Jeroen Matheï Bibliotheekmedewerker

jeroen.mathei@boechout.be

Egon Parmentier Bibliotheekmedewerker

egon.parmentier@boechout.be

An Vanreusel Bibliotheekmedewerker

an.vanreusel@boechout.be

Mia Vingerhoets Bibliotheekmedewerker

mia.vingerhoets@boechout.be